סדנאות, קורסים, הרצאות ליזמים ולאנשים שרוצים לפצח קריירה

אחרי מאות פרויקטים עסקיים שהובלנו, דיגיטליים ואחרים, לצד שנות ניסיון בהרצאות באקדמיה, הרצאות וסדנאות ליזמים, יעוץ לחברות מובילות ולמותגים, וליווי בוגרי לימודים יחד עם בכירים במסלולי הקריירה שלהם – תרגמנו את הפעילות למספר סדנאות ייחודיות והרצאות חוייתיות, שרובן מתבססות על עיקרון הפיצוח, ועל עבודה מעשית של המשתתפים – על האינטרסים שלהם עצמם. למעשה, כל מי שמשתתף בסדנה כזו מקבל גם תוצרים "אמיתיים" שאיתם ייצא לדרך, וגם, במקום רק לשנן חומר לימודי – משתתף בהתנסות מעשית על עצמו (או על ה'ביזנס' שלו).

בין הסדנאות תוכלו למצוא:

פיצוח סטארט-אפ והכנה לשוק

סדנה ייחודית ובה מפצחים כל סטארט-אפ בשלב הרעיון או לאחריו, מגדירים DNA ובסיס לאסטרטגייה השיווקית, מעצבים אבטיפוס, מכינים תכנית עסקית מעשית (הכל בעזרת מומחים מפירמות ידועות), ולבסוף מכינים מצגת משקיעים על סמך מה שנבנה בסדנה. בקיצור, הכל: רכישת מיומנויות, עבודה על המיזם שלך, ותוצרים ממשיים.

סדנה ההופכת עובדים ליזמים

סדנה חווייתית בה יכול ארגון לבחור את העובדים שירצה "לצ'פר", ולאחר לימוד הסביבה העסקית והצרכים – אנו נעביר סדנה שבסופה איפיון למוצר או שירות חדשים עבור הארגון – על טהרת הידע האמיתי מהשטח והרעיונות שנחלץ בשיטתיות מהעובדים.

סדנת "האדם כמיזם" – לקריירה

סדנה ייחודית בה מסתכלים על כל משתתף כסטארט-אפ שיוצא לשוק (התעסוקה) וצריך להשיג את מטרותיו: שיפור סיכויי הצלחה, קורות חיים, ראיון עבודה, בחירת תפקידים נכונים, התנהלות וקידום. מרתק. בדקו כאן.

עסקים קטנים-בינוניים

סדנה הדומה בתפיסה שלה לסדנת הפיצוח למיזמים, אך כאן אנו מדברים על כך שכל עסק, קטן כגדול, יכול להפוך למותג (וזה מה שמבוצע בסדנה). שוב, נוסף על כלים ומיומנויות (שיווקיות ואחרות) שלומדים – עובדים על העסק שלכם ויוצאים לדרך עם תוצרים ממשיים.

הרצאות למנהלי שיווק ולמנהלים בכלל

הרצאות המקיפות את כל מה שקורה היום בשיווק דיגיטלי ובכלל, ומנסות לעשות סדר בכללים, בכלים וביכולת של מותג לבלוט למרות (ולא רק בזכות) הטכנולוגיה, עומס המידע וצפיפות התחרות.

הרצאות פיצוח הרעיון היזמי

ההרצאה הפופולרית של ירון אחר אודות היכולת של כל רעיון יזמי/עסקי להגדיר קטגוריה משלו ולהגדיל באופן ברור את סיכויי ההצלחה שלו (גם אם בסופו של דבר אנחנו בשוק צפוף להחריד).

 

מה עוד אנחנו עושים>

Comments are closed.