אנחנו יודעים איך מייצרים מוצרים מעולים. נקודה.
זה לא מתחיל ולא נגמר בעיצוב. גם לא בתכנון ממשק או חוויית משתמש לסטארט-אפ, אבל זה יעמוד בסופו של דבר כמשהו שתרצו למשש בהרבה גאווה.
לתכנן או ליצור את המיזם שלכם בקיוון אחר זה, בעצם, לקחת את הרעיון/ המודל שלכם, לגבש ו"להלביש" אותו, מהיסוד או מחדש, אבל כמו שצריך. החל מהשם, הלוגו והסלוגן, עבור בתחושת ה"משהו מרענן" שנרצה ליצור אצל המשתמשים/לקוחות, וכלה בתפעול השוטף של אותו ממשק בידי אותם משתמשים.

אנחנו נוכל לנהל עבורכם את תהליך האיפיון ועיצוב הממשק וחוויית המשתמש, עם כל מעצב שלא ייבחר לפרויקט. חשוב לזכור שלא העיצוב הוא העניין – אלא ה"ביזנס", המודל העסקי, השיווק והמכירה שבסוף התהליך. זו הסיבה שמי שצריך לכוון את התהליך צריך להבין גם בעיצוב וגם בחזון העסקי שעל הפרק.

התהליך, שאנחנו כל כך גאים בו, יכלול תכנון אסטרטגי למוצר/לפעילות
(תוך בחינת השוק, המתחרים, הפוטנציאל העסקי ואפשרויות הבידול/היתרונות), גיבוש המבנה הנכון לאתר/אפליקציה, בחירת וניסוח התכנים, הכלים השיווקיים והמסחריים שיוטמעו במידה הרלוונטית, הצבעים ותחושת ה"וואו" (בא טוב עם הוצאת אוויר בשריקה).
עם התכנון שלנו – העיצוב שתקבלו בכל סטודיו (נוכל לסייע בבחירת הסטודיו) יהווה בסיס לאיפיון מקצועי ומוקפד, ולאחריו ליצירת האריזה המושלמת למטרה עיקרית אחת: מוצר מנצח.

 

מה עוד אנחנו עושים>

Comments are closed.