רוצים לתת לעובדים שלכם סיבה משכנעת להישאר בארגון, ובה בעת להגדיל את מקורות ההכנסה?
בקשו מאיתנו פרטים על הסדנה שהעובדים 'יעופו' עליה:

מעוניין/ת לקבל עדכונים, מאמרים ומידע ששווה זהב.

להוביל את השוק בעזרת כלים שכבר קיימים אצלכם

אנו מציעים לכם סדנה לעובדים המבוססת על נוסחה בלעדית, הכוללת הקניית כלים מקצועיים יחד עם הפקת מוצר בעל פוטנציאל רווח לארגון- בחבילה אחת. הסדנה תאפשר לקבל משוב אמיתי מה”שטח” ולתרגם אותו למענה על צורך, ולמקור להגדלת הפעילות העסקית שלכם. התוצר הסופי של הסדנה הוא תכנית מגובשת למוצר או שירות חדש של החברה, שניתן להוציא לפועל – וכולו פרי מאמץ של עובדים קיימים (ממחלקות שונות) שנהנו בצורה שבלתי ניתנת לכימות- מהתהליך שעברו.

סדנה לעובדים
סדנה לעובדים

השיטה שתפיק פי 2 מההון האנושי שלכם

את העובדים שלכם כבר בחרתם- וכעת תבחרו בהם שוב, לייצר את הדברים הבאים שיקפיצו אתכם קדימה ויפתחו מערכת יחסים חדשה של הידברות ושיח דו כיווני עם הלקוחות- מה שעושה את ההבדל בין מתן שירות טוב, למתן שירות מעל ומעבר למצופה.

העובדים שלכם יהפכו להיות השגרירים הטובים של הארגון

העובד שלכם יהפוך לשגריר הטוב ביותר של המוצרים והשירותים האלו, הוא יפיץ וימליץ עליהם בגאווה (גם כשאר אינו נמנה על אנשי השיווק בחברה), ידע כיצד “לגשת” ללקוח ומה להציע לו, ויביא משב רוח רענן של חשיבה יצרנית- הישר אל חדרי המחקר והפיתוח, או יותר טוב: הישר אל הלקוחות.

ירון אחר - סדנה לעובדים
סדנה לעובדים

אל תישארו מחוץ למשחק- השתתפו בשיח החדש

כפי שאנליסטים מצביעים: תהליכי הדיגיטיזציה, הביג דאטה והתאמת פתרונות שיווקיים ופלטפורמות לשימוש הצרכן, פתרונות שעונים באמת על מה שהלקוחות שלכם מחפשים- הם שנותנים את הטון בדיאלוג בין הארגון ללקוחותיו. מי שלא ישכיל להשתתף בשיח הזה, יידחק הצידה. אנו מציעים לכם הזדמנות להישאר במגרש, ואפילו עם הרכב חזק: כוח האדם המיומן והמקצועי שלכם, זה שחי את השטח ואת הלקוחות, ומרגיש מה קורה שם בחוץ ולאן הרוח נושבת.

אילו עובדים אתם יכולים לתגמל באמצעות הסדנה?

אלו שצפויים לייצר רווחים מהכלים שיקבלו, הם אותם עובדים שאתם מבקשים לחזק את הקשר שלהם לארגון, עובדים מוכשרים המכירים את אופי החברה ואת הלקוחות טוב מאחרים. הרעיונות הטובים ביותר באים מן הפנים, מהמקום בו שומעים הישר אל האוזן מה הצרכים והמאווים של הלקוח, אותם צרכים שהארגונים לא תמיד מאמצים בזמן.

סדנה לעובדים